Tässä ollaan

Hallinto

Toiminnanjohtaja
Anni Pesonen
p. 044 760 5790
anni.pesonen@pkmielenterveydentuki.fi

Toimistosihteeri
Eeva Vartiainen
p. 044 738 1554
eeva.vartiainen@pkmielenterveydentuki.fi

Toimistoassistentti
Marjatta Myyry
p. 044 356 7809
marjatta.myyry@pkmielenterveydentuki.fi

Kohtaamispaikka MieTe

Ohjaaja
Kimmo Nieminen
p. 044 750 0940
kimmo.nieminen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Helmiriitta Hirvonen
p.
helmiriitta.hirvonen@pkmielenterveydentuki.fi

Kotikievari

Vastaava ohjaaja
Marjo Kupiainen
p. 044 550 2039
marjo.kupiainen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Tuomas Partanen
p. 044 550 2035
tuomas.partanen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Sanna Pulkkinen
p. 044 550 2038
sanna.pulkkinen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Raili Rytkönen
p. 044 760 4455
raili.rytkönen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Mira Pakarinen
p. 044 745 5157
mira.pakarinen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Tarja Eronen
p. 044 550 2036
tarja.a.eronen@pkmielenterveydentuki.fi

Jokikievari

Asumispalvelujen ja kotihoidon vastaava ohjaaja
Tuula Antikainen
p. 044 550 3134
tuula.antikainen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Samuli Vatanen
p. 044 550 2034
samuli.vatanen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Susa Pursiainen
p. 044 742 5619
susa.pursiainen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja / ammatillinen erityisopettaja
Soile Joutsen
p. 044 4915166
soile.joutsen@pkmielenterveydentuki.fi

Kotihoito Tukikievari

Kotihoito Tukikievari / Ohjaaja
Minna Isotalo
p. 0445503138
minna.isotalo@pkmielenterveydentuki.fi

Torikievari

Vastaava ohjaaja
Marja Leena Kananen
p. 044 752 1630
marjaleena.kananen@torikievari.fi

Ohjaaja
Eija Kari
p. 044 720 0035
eija.kari@torikievari.fi

Ohjaaja
Tiina Hyttinen
p. 044 550 3130
tiina.hyttinen@pkmielenterveydentuki.fi

Kulttuuripaja Kuohu

Ohjaaja
Mirkka Sarkkinen
p. 044 550 3133
mirkka.sarkkinen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Sara Kosonen
Poissa 30.8.2021 – 12.7.2022

Ohjaaja
Mikko Jormakka
p. 044 550 3135
mikko.jormakka@pkmielenterveydentuki.fi

Työtoiminta ja sosiaalinen kuntoutus

Työvalmentaja / ohjaaja
Auvo Ryynänen
p. 044 972 4699
auvo.ryynanen@pkmielenterveydentuki.fi

Työvalmentaja / ohjaaja
Eeva Papunen
p. 044 743 7735
eeva.papunen@pkmielenterveydentuki.fi

Työvalmentaja / ohjaaja
Anne Komulainen
p. 044 765 0102
anne.komulainen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Pekka Mustonen
p. 044 550 3137
pekka.mustonen@pkmielenterveydentuki.fi

Digipaja / Työvalmentaja / ohjaaja / ICT-vastaava
Jyrki Leppä
p. 044 762 2270
jyrki.leppa@pkmielenterveydentuki.fi

Liikuntapaja / Ohjaaja
Jani Häkkinen
p. 044 045 6627
jani.hakkinen@pkmielenterveydentuki.fi

Musapaja / Ohjaaja
Janne Suhonen
p. 044 721 0634
janne.suhonen@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaaja
Janne Laukkanen
p.
janne.laukkanen@pkmielenterveydentuki.fi

Vastaava ohjaaja / Nuottivalmentaja
Kati Männynsalo
p. 044 237 8987
kati.mannynsalo@pkmielenterveydentuki.fi

Ohjaus ja valmennuspalvelut

Nuottivalmentaja
Vilma Vartiainen
p. 044 550 3139
vilma.vartiainen@pkmielenterveydentuki.fi